Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul iş ilanları

İstanbul'da Eleman Arayanlar

En yeni İstanbul iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul İş İlanları

Marmara Bölgesi'nin ve Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul, milyonlarca kişiye ev sahipliği yapar. Sadece Türkiye'nin değil dünyanın da sayılı metropolleri arasında yer alan kent, çeşitli özellikleri ile öne çıkar. Dört mevsim yerli ve yabancı turistleri ağırlayan bu megakent, tarihi eserleri ve kültürel alanlarıyla da öne çıkar. Pek çok sanat aktivitesine, festivallere ve sergilere ev sahipliği yapan İstanbul, Türkiye'nin eğlence, sanat, yaşam ve kültür başkenti olarak bilinir. Avrupa ve Asya yakaları ile geniş bir yerleşim imkanı sunan şehir, tüm bu gelişmiş özellikleri neticesinde oldukça büyük bir ekonomiye sahiptir. Hemen hemen her sektörün bulunduğu İstanbul'da sayısız iş olanağı da çalışmak isteyen adayları bekler. Siz de İstanbul'un hareketli iş hayatı içerisinde kendinize yer edinmek isterseniz İstanbul iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Eleman.net'te yayınlanan çalışma fırsatlarını inceleyerek kendiniz için en uygun olan İstanbul geneli iş ilanlarına başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

İstanbul'da Öne Çıkan Sektörler ve İş İmkanları Nelerdir?

Kentin gelişmiş ekonomik düzeyi içerisinde kendine yer bulan pek çok sektör bulunur. Her sektör de kendi içinde farklı iş kollarını barındırır. İstanbul iş ilanları Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası kategorileri, tüm bu sektörlerin eleman ihtiyaçlarını barındırır. Kentte ağırlıklı olarak çalışan istihdam eden sektörler arasında öne çıkanlar ise şu şekilde listelenebilir:

 • Gıda,
 • Turizm,
 • Hizmet,
 • Satış,
 • Pazarlama,
 • Güvenlik,
 • Ulaşım,
 • Finans,
 • Bankacılık,
 • Üretim,
 • Eğitim,
 • Sağlık,
 • Medya.

Tüm bu sektör dallarında faaliyet gösteren farklı firmalar bulunur. Bu firmalar da büyüklüklerine ve kapasitelerine göre değişik birimlerden ve departmanlardan oluşur. İstanbul, eleman arayanların ihtiyaçlarını karşılayacak potansiyeline sahip şehirlerdendir. Sizin için bu anlamda önemli olan, kendi özelliklerinize uygun sektörü ve departmanı bulmaktır. Bu yönde incelemelerinizi gerçekleştirmek için Eleman.net'e giriş yaparak en güncel iş ilanları İstanbul özelinde yayınlanan fırsatlara göz gezdirebilirsiniz.

İstanbul İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Türkiye'nin en fazla firmalaşan şehirleri arasında bulunan İstanbul'da her iş pozisyonunu icra etmeniz mümkün olur. Değişik alanlarda faaliyet gösteren firmaların içerisinde yer alan farklı birimler, bu iş pozisyonlarını barındırır. İşte İstanbul iş imkanları arasında en çok dikkat çeken iş pozisyonları:

 • Sosyal medya uzmanı,
 • Özel güvenlik personeli,
 • Satış temsilcisi,
 • Mağaza müdürü,
 • Motorlu kurye,
 • Şoför,
 • Resepsiyonist,
 • Makine mühendisi,
 • İnsan kaynakları uzmanı,
 • Muhasebe müdürü,
 • Güzellik uzmanı,
 • Öğretmen,
 • Yönetici asistanı,
 • Garson,
 • Temizlik personeli.

Görüldüğü gibi İstanbul iş ilanları bayan ve erkek adaylar için sayısız iş olanaklarına sahiptir. Bu iş ilanlarında yer alan pozisyonların görev tanımları farklı olabileceği gibi çalışma şekilleri de birbirinden farklı seyreder. Örneğin, sağlık kuruluşlarında nöbetleşe veya vardiyalı çalışma sistemi görülür. Yine fabrikalarda da vardiyalı çalışma sistemi oldukça yaygındır. İstanbul iş ilanları yatılı olarak görev yapabileceğiniz iş pozisyonlarını da içerir. Özel bakım elemanı veya hasta bakıcı olarak konaklamalı çalışacağınız yerler mevcuttur. Ancak tüm ilanlar incelendiğinde firmaların yoğun olarak tam zamanlı veya yarı zamanlı eleman aradıkları görülür. Siz de bu iş pozisyonlarından birinde görev almak için uygun şartları taşıyorsanız İstanbul freelance iş ilanları gibi çalışma şekli özelinde aramalar yapabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul'da En Çok İş İlanı Veren Firmalar ve Sektörler

İş ilanları İstanbul Avrupa ve Asya yakaları özelinde farklı firmaların eleman taleplerini karşılamaları için yayınlanır. Yaşadığınız yere en yakın olan ilanları filtreleyerek, o bölgede eleman arayan firmaları öğrenebilirsiniz. İstanbul'da en çok iş ilanı yayınlayan firmaların bağlı olduğu belli başlı sektörler bulunur. İstanbul turizm şehri olduğu için bu alanda faaliyet gösteren pek çok şirket mevcuttur. Bu bağlamda turizm sektöründe yer alan otellerde çalışma olanağı bulabilirsiniz. Yine turizm sektörüyle de iç içe geçen eğlence veya hizmet sektörlerinde görev alabileceğiniz firmalar da bulunur. Restoranlarda aşçılık yapabilir, eğlence merkezlerinde oyun ablası olabilirsiniz. Barmen olarak gece kulüplerinde çalışabilir, müzelerde veya sergilerde rehber olarak meslek edinebilirsiniz. İstanbul erkek iş ilanlarını inceleyerek, firmaların adaylardan talep ettiği şartları öğrenebilir, uygunluk sağlıyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. İstanbul her sektöre ve her iş koluna hitap eden geniş iş fırsatlarına sahip bir şehirdir. Ancak bazı İstanbul iş ilanları, bayan adaylara öncelik tanıyabilir. Yayınlanan ilanların detay bölümünde yer alan açıklamaları dikkatlice okuyarak firmaların tüm taleplerini öğrenmeniz mümkün olur.

İstanbul İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul iş ilanları günlük olarak yayınlanarak sürekli güncellenir. Eleman.net en güncel iş fırsatlarını bulabileceğiniz bir platform olarak öne çıkar. Burada yayınladıkları ilanlarla eleman arayan firmalar, farklı iş şekillerine sahip olabilir. Farklı çalışma biçimlerini barındıran kentte, İstanbul iş ilanları part time iş seçenekleri yer alırken, dönemsel, geçici, günlük veya tam zamanlı alternatifler de bulunur. İş aradığın sektöre yönelik olan ilanlara Eleman.net'ten ulaşarak, şirketlerin adaylardan hangi kriterleri talep ettiklerini inceleyebilirsiniz.

İstanbul İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul işçi alımı yapan çok sayıda farklı büyüklükte firmaya ev sahipliği yapar. Siz de bu firmalardan birinde iş başlamak için eleman arayışında olan şirketleri Eleman.net'ten görüntüleyebilirsiniz. İstanbul eleman alımı yapan firmaları listeledikten sonra hazırladığınız kapsamlı bir özgeçmişle sizin için en uygun özellikleri taşıyan iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Eleman.net'in pratik başvuru adımlarını takip ederek bu megakentte kariyerinize devam etme şansı elde edebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur