Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İzmir iş ilanları

İzmir'de Eleman Arayanlar

En yeni İzmir iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İzmir İş İlanları

Ege Bölgesi'nin önde gelen kentlerinden olan İzmir, bölgenin ve Türkiye'nin en kalabalık nüfuslu şehirleri arasında yer alır. Tarihi geçmişi, turistik bölgeleri ve sosyo kültürel çeşitliliği ile öne çıkan kent, ekonomik bakımdan da oldukça gelişmiş düzeydedir. Özellikle turizm, gastronomi, petro kimya ve demir - çelik sektörleri geniş iş sahalarına sahiptir. Kentin Aliağa bölgesi sanayi sektöründe gelişim gösterirken, Çeşme, Foça, Seferihisar ve Urla gibi semtler ise turistik faaliyetleri ile öne çıkar. Hemen hemen her iş koluna ev sahipliği yapan İzmir'de çalışmayı düşünüyorsanız kendinize uygun çalışma fırsatına rastlayabilirsiniz. Eleman.net'in İzmir iş ilanlarına göz atarak, kentte mevcut çalışma olanaklarını inceleme şansı bulmanız mümkün olur. Farklı iş kollarının yanı sıra İzmir iş ilanları; yatılı, vardiyalı, tam zamanlı veya freelance gibi farklı çalışma stillerini de barındırır. Yine İzmir iş fırsatları arasında vasıflı ve vasıfsız eleman istihdam eden şirketler bulunur. Tüm bu olanakları incelemek ve kariyerinize ";Ege'nin İncisi" olarak anılan bu kentte devam etmek isterseniz İzmir eleman arayanlara kolayca ulaşarak, başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

İzmir İlçeleri ve Sektörler Nelerdir?

Kültürel, sosyal ve ekonomik alanda oldukça ileri düzey imkanlara sahip olan İzmir'in her ilçesinde farklı bir sektör öne çıkar. Toplam 30 ilçesi bulunan İzmir'in merkezi ise tüm bu sektörlerin bir arada faaliyet gösterdiği bir yer olarak dikkat çeker. Kentin ilçeleri incelendiğinde; Çeşme bölgesi Alaçatı beldesine ev sahipliği yapması nedeniyle turizmde yalnızca İzmir'in değil Türkiye'nin önde gelen lokasyonlarından biri olarak dikkat çeker. Bu nedenle İzmir eleman arayan oteller bu ilçe özelinde oldukça fazladır. Kariyerinize turizm sektöründe devam etmek isterseniz İzmir iş ilanları güncel olanları arasından bu sektöre yönelik olan iş fırsatlarını listeleyebilirsiniz. Yine Dikili, Torbalı ve Ödemiş gibi ilçeler de çok sayıda oteli sınırları içerisinde barındırır. Hem deniz tatili hem de termal amaçlı tesislere ev sahipliği yapan İzmir'de otellerde ve turistik işletmelerde görev yapabilirsiniz. İzmir garson iş ilanlarına başvurarak ilgili otellerin mutfak bölümlerinde hizmet verebilirsiniz. Öte yandan İzmir aşçı iş ilanları vasıtasıyla da otellerde, restoranlarda veya plajlarda çalışma şansı elde edebilirsiniz. Tarihi ve turistik mekanların da sıkça yer aldığı kentte, Selçuk ilinde Efes Antik Kenti veya Şirince gibi bölgeler bulunur. Bu bölgelerde turistlere yönelik çok sayıda işletme yer alır. Bu işletmeler de İzmir iş ilanı bayan veya erkek kategorilerinde yayınladıkları çeşitli ilanlarla eleman arar. Genel olarak bakıldığında turizm sektöründe çalışabileceğiniz iş kolları şu şekilde sıralanır:

 • Resepsiyonist,
 • Garson,
 • Animatör,
 • Rehber,
 • Barmen,
 • Uçak bileti satış temsilcisi,
 • Rezervasyon görevlisi,

Çok çeşitli iş kollarını barındıran bu sektör özelinde farklı çalışma biçimlerini görebilirsiniz. Örneğin; İzmir iş ilanları, konaklamalı eleman arayan şirketlere de sahne olur. Oteller özellikle yaz dönemlerinde konaklamalı olarak çalışacak elemanlar arar. İzmir'de önde gelen sektörlerden olan turizm alanında kendinize yer edinmek için Eleman.net'te İzmir iş ilanları otelcilik alanına yönelik olarak yayınlananlarına göz gezdirebilirsiniz.

İzmir'de Eleman Arayan Firmalar ve Sektörler Hangileridir?

Tarihi ve turistik özellikleri ile adından söz ettiren İzmir'de farklı sektörlerinde gelişim gösterdiği alanlar bulunur. Özellikle Aliağa'da bulunan petrol rafinerisi bu iş alanının kentte büyük gelişim göstermesine neden olur. Bu gelişim farklı iş kollarına istihdam olanakları sağlar. İzmir eleman arayanlar arasında bu sektöre yönelik yayınlananları inceleyerek, eğitimleriniz ve tecrübeleriniz doğrultusunda kararınızı verebilirsiniz. Çok sayıda firmaya ve sektöre ev sahipliği yapan kentte bu şirketlerin finans ve muhasebe işleri ile ilgilenecek elemanlara da ihtiyaç duyulur. Şirketlerin muhasebe departmanlarında ön muhasebe elemanı, mali müşavir, büro elemanı, özlük işleri şefi gibi meslekleri icra edebilirsiniz. Bunun için vakit kaybetmeden İzmir muhasebe iş ilanlarını inceleyerek, başvurularınızı tamamlamanız yeterli olur.

İzmir'de İş İlanı Yayınlanan En Popüler Pozisyonlar Hangileridir?

Birbirinden oldukça farklı sektörlere ev sahipliği yapan İzmir'de var olan iş pozisyonları da bu bağlamda çeşitlilik gösterir. Her sektörün kendi içinde barındırdığı iş kolları oldukça farklıdır. Bölge özelinde bu sektörel farklılık görülebildiği gibi, işin niteliği bakımından da görev tanımları değişir. Örneğin, İzmir öğretmen iş ilanları ile görev alabileceğiniz öğretmenlik mesleği, eğitim sektöründe büyük atılımlar gösteren bu kentte oldukça popülerdir. Ancak İzmir eleman ilanları incelendiğinde en popüler pozisyonlar arasında şunların yer aldığı görülür:

 • Tekstil makine ustası,
 • Diyetisyen,
 • Grafik tasarım uzmanı,
 • Sekreter,
 • Kaynak operatörü,
 • Öğretmen,
 • Temizlik görevlisi,
 • Kasiyer,
 • Mağaza satış danışmanı,
 • İç mimar,
 • Yönetici asistanı,
 • Özel güvenlik görevlisi.

Farklı alanlarda faaliyet gösterebileceğiniz onlarca iş pozisyonu İzmir iş ilanları bayan veya erkek kategorilerinde sizleri bekler. İzmir kaynakçı iş ilanları gibi meslek özelinde çeşitli aramalar gerçekleştirerek sizin için ideal iş fırsatını yakalayabilirsiniz. Yine İzmir mimar iş ilanlarına göz atarak, kentte oldukça popüler olan bu pozisyonda çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

İzmir İş İlanlarına Başvururken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir'de kariyerinize devam etmek istiyorsanız, İzmir eleman arayan firmaların ilanlarına başvurmadan önce dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunur. İlk olarak iş ilanının detaylarını dikkatlice okuyup sizin için uygunluğunu tartmanız şarttır. İzmir iş ilanları şoför kategorisinde yayınlanan seçeneklere başvurmak için ilgili sınıf ehliyetiniz olması beklenir. Yine İzmir kurye iş ilanlarına başvurmak için de motosiklet kullanmayı bilmeniz ve işinizle ilgili sorumluluk sahibi ve dikkatli bir birey olmanız talep edilir. İzmir eleman ilanlarında dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da firmaların talep ettiği eğitim ve tecrübe kriteridir. Belirtilen eğitim düzeyine sahipseniz veya ilgili alanda yeterli tecrübeniz varsa Eleman.net'ten başvurularınızı tamamlayarak meslek hayatınıza İzmir'de devam edebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İzmir Sık Sorulan Sorular

İzmir Turizm Acentaları İş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

İzmir'deki birçok turizm acentasının istihdam çözüm ortağı eleman.net iş ilanları platformudur. eleman.net'e üye olup İzmir'deki acentaların iş ilanlarına ulaşabilir ve güncel özgeçmişinizle kolaylıkla başvurabilirsiniz.

İzmir Kamu İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Bakanlıkların ilanlarını kamu iş ilanlarının bulunduğu resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. Bunun dışında eleman.net olarak ilçe belediyeleriyle ve eğitim kurumlarıyla yürüttüğümüz istihdam projeleri kapsamında belediye ve eğitim kurumlarının iş ilanlarının bir kısmı eleman.net'te yayınlanmaktadır. eleman.net'i ve sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

İzmir İş İlanları

İzmir'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İzmir'de İş mi Arıyorsunuz?

İzmir'de İş Mi Lazım?

İzmir iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İzmir'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İzmir'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İzmir iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İzmir" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur