Deprem Sonrası İstihdam Destek Projesi


Depremzede İstihdam Platformu

Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve birçok şehrimizi etkileyen elim deprem felaketlerinde çok sayıda yurttaşımız işlerini kaybetti. Mavi yaka ve ara kademede lider insan kaynakları platformu olarak, deprem bölgelerindeki KOBİ'lerimizi desteklemek ve işsiz kalan yurttaşlarımızın yeniden iş bulamalarını sağlamak amacıyla Depremzede İstihdam Platformu’nu hayata geçiriyoruz.

Türkiye’nin istihdam Yaratan Firmalarına “Sen de el ver” Diyoruz

eleman.net olarak hedefimiz, afetten etkilenen yurttaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek ve istihdama katılmalarına destek olmak. Aynı zamanda istihdama gönül vermiş firmaları depremzedelerle bir an önce buluşturmak.

Proje kapsamında, 10 ili etkileyen deprem sonucu ailesini, evini veya işini kaybetmiş tüm bireylerin istihdamına katkı sağlamak isteyen firma ve kurumları bir araya getirmek için firmalarımıza ücretsiz ilan yayınlama hakkı veriyoruz. Aynı zamanda, depremden etkilenen bireylerden oluşan aday havuzumuzu ücretsiz KOBİ’lerimize açıyoruz.

Depremzede İstihdam Platformu ile eleman.net’e üye olup özgeçmiş oluşturan ve özgeçmişlerinde afetten olumsuz etkilendiklerini belirtilen bireyler, onlara iş olanağı vermek isteyen şirketlerle hiçbir kazanç sağlanmadan buluşturacağız.

Depremden etkilenen işverenlerimiz ve yurttaşlarımız eleman.net/elver bağlantısı üzerinden “Özgeçmiş Oluştur” ve “İş İlanı Ver” seçeneklerinden taleplerini eleman.net’e bildirebilir.

eleman.net CEO’su Murat Günay’dan Mesaj

Deprem sonrası istihdam destek projelerine ve afetzedelere yönelik yardımlara devam edeceklerini vurgulayan eleman.net CEO'su Murat Günay, "Türkiye’de meydana gelen deprem felaketi sonrası yaşanan kayıplar bizleri derinden sarstı. Bu zor zamanlarda, eleman.net olarak bizler de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Depremden etkilenen vatandaşlarımızın ve KOBİ'lerin acılarınızı paylaşıyor ve yanlarında olduklarını bilmelerini istiyoruz. “eleman.net” Depremzede İstihdam Platformu ile hem depremzedelere hem de KOBİ'lerimize yardımcı olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz." Dedi. İstihdam projelerimiz dışında afetzedelerin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak adına yardım organizasyonlarına katkı sağlamaya devam edeceğini açıklayan Günay, depremde vefat edenlerin ailelerine başsağlığı dileyerek yaralılara acil şifalar temenni etti.

İçeriği Paylaşın

eleman.net'te her gün yüzlerce yeni iş ilanı yayınlanıyor. Hayalindeki işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.