eleman.net, PERYÖN Akdeniz 2. İnsan Yönetimi Zirvesinde Büyük İlgi Gördü


eleman.net ekibi olarak 17 Kasım 2023 tarihinde Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde düzenlenen PERYÖN Akdeniz 2. İnsan Yönetimi Zirvesi'ne katılarak, iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya geldik. Eleman.net, insan kaynakları profesyonelleri ve geniş bir katılımcı kitlesi ile etkinlikte markasını güçlü bir şekilde temsil etti.

Zirve kapsamında eleman.net'in kurulu standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. eleman.net’in uzman kadrosu, ziyaretçilere iş dünyasındaki son trendleri, dijitalleşme, liderlik konularında bilgi vererek katılımcılarla interaktif bir iletişim kurdu. Standımız, işveren markası, dijital İK, çalışan bağlılığı gibi kritik konularda bilgi almak isteyen ziyaretçilerin merakını cezbetti.

eleman.net, etkinlik boyunca kurumsal vizyonunu vurgulayarak mavi yaka ve ara kademe istihdam kaynağı olma misyonunu bir kez daha ön plana çıkardı. Katılımcılara sağladığı değerli bilgilerle eleman.net, PERYÖN Akdeniz 2. İnsan Yönetimi Zirvesi'nde önemli bir aktör olarak dikkat çekti.

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.