Yeni Reklam Filmimiz Yayında


Yeni reklam filmimiz “İşverene Eleman, Elemana İş Kazandıran Adres” sloganıyla yayında. Eleman.net’teki aday ve firma çeşitliliğine vurgu yapan yeni reklam filmimiz 31 Mart tarihine kadar TV kanallarında, radyolarda ve toplu taşıma araçlarında yayında.

Yapılan marka araştırmaları, eleman.net kullanıcılarının aldıkları hizmet ve ürünlerden memnun olduğunu ve müşterilerin markaya güvenlerinin çok fazla olduğunu gösterdi. Biz de araştırma sonuçlarından yola çıkarak platformumuzdaki istihdam olanaklarını daha geniş kitlelere duyurmayı amaçladık. Reklam filmimizdeki sloganımız "İşverene eleman, elemana iş kazandıran adres" ise amacımızı en iyi şekilde yansıtıyor. İş ilanı platformumuz, işverenlere kaliteli adaylarla buluşma fırsatı sunarken, iş arayanlara da hayallerindeki işe ulaşma imkanı sağlıyor.

Siz de eleman.net’i keşfederek, iş arama sürecinizi kolaylaştırabilir veya işletmeniz için doğru adayı bulabilirsiniz. Reklam filmimizde de söylediğimiz gibi "İşverene Eleman, Elemana İş Kazandıran Adres" olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Eleman mı Arıyorsunuz?

350 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.