TikTok Live Kariyer Günleri

TikTok Kariyer Günleri

TikTok Türkiye tarafından düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında kariyer hedefini belirlemek isteyenlerle canlı yayınlarda bir araya geliyoruz. Konuklarımızla birlikte özellikle gençlerin kariyer hedeflerini nasıl belirleyebilecekleri ve bu hedefe ulaşmak için yapmaları gerekenleri konuşacağız. Ayrıca yayın esnasında sizlerden gelen soruları da cevaplandırmaya çalışacağız.

27-30 Haziran tarihleri arası gerçekleşecek etkinlikte her gün bir saatlik yayınlarla sizlere ulaşacağız. Etkinliğin ilk gününde konuğumuz PractiCall Solutions İK Direktörü İclal Tunalı ile birlikte part-time iş bulma hakkında bir yayınımız olacak. Sonrasında özgeçmiş hazırlama ve Türkiye'deki iş ve çalışan analizi konularında yayınlarımız devam edecek. Sonraki günlerde ise mülakat simülasyonları, örnek özgeçmiş analizleri ve sektörel analizleri ile yayınlarımız devam edecek. Yayınlarımıza https://www.tiktok.com/@elemannet adresinden katılabilirsiniz.

Program:

27 Haziran 15:00 - Part-time Çalışma Olanakları
27 Haziran 16:00 - Özgeçmiş (CV) Nasıl Hazırlanır?
27 Haziran 17:00 - Türkiye'de İş ve Çalışan Analizi

28 Haziran 15:00 - Örnek Özgeçmiş Analizleri

29 Haziran 15:00 - İK Mülakatları

30 Haziran 15:00 - Sektörel İK AnalizleriBunu Okudunuz Mu?


İş Görüşmesinde Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar
Eleman.net üzerinden hazırlandığınız ve kendinize uygun bulduğunuz iş ilanlarına gönderdiğiniz özgeçmişiniz, görüşmelere çağrılmanızı sağladı. Bu önemli aşamanın ardından size iş teklifi yapılmasını sağlayacak olan iş görüşmesinde dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar var. İşte sizi başarıya götürecek küçük ama etkili detaylar; Görüşmeye girmeden önce göreceğiniz sekreter ve telefon santralindeki görevlilerle olan ilişkilerinize özen gösteriniz.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?