TikTok Live Kariyer Günleri

TikTok Kariyer Günleri

TikTok Türkiye tarafından düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında kariyer hedefini belirlemek isteyenlerle canlı yayınlarda bir araya geliyoruz. Konuklarımızla birlikte özellikle gençlerin kariyer hedeflerini nasıl belirleyebilecekleri ve bu hedefe ulaşmak için yapmaları gerekenleri konuşacağız. Ayrıca yayın esnasında sizlerden gelen soruları da cevaplandırmaya çalışacağız.

27-30 Haziran tarihleri arası gerçekleşecek etkinlikte her gün bir saatlik yayınlarla sizlere ulaşacağız. Etkinliğin ilk gününde konuğumuz PractiCall Solutions İK Direktörü İclal Tunalı ile birlikte part-time iş bulma hakkında bir yayınımız olacak. Sonrasında özgeçmiş hazırlama ve Türkiye'deki iş ve çalışan analizi konularında yayınlarımız devam edecek. Sonraki günlerde ise mülakat simülasyonları, örnek özgeçmiş analizleri ve sektörel analizleri ile yayınlarımız devam edecek. Yayınlarımıza https://www.tiktok.com/@elemannet adresinden katılabilirsiniz.

Program:

27 Haziran 15:00 - Part-time Çalışma Olanakları
27 Haziran 16:00 - Özgeçmiş (CV) Nasıl Hazırlanır?
27 Haziran 17:00 - Türkiye'de İş ve Çalışan Analizi

28 Haziran 15:00 - Örnek Özgeçmiş Analizleri

29 Haziran 15:00 - İK Mülakatları

30 Haziran 15:00 - Sektörel İK AnalizleriBunu Okudunuz Mu?


Vodafone Türkiye İcra Kurulu'da Atama
Emre Ergun, Vodafone Türkiye Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atandı. Emre Ergun Kimdir? Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Emre Ergun, Marmara Üniversitesi'nde Bankacılık alanında yüksek lisans yaptı. Emre Ergun Credit Europe Bank bünyesinde sırasıyla Ukrayna ve Romanya'da Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Fibabanka'da Perakende Bankacılık ve Dağıtım Kanallarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı ve bu kapsamda bankanın Dijital ve Çoklu Kanal Stratejisini yürüttü. Emre Ergun; Finansbank ve Citibank bünyesinde de Doğrudan Satış, Şube Satış, Tele-Marketing ve Çağrı Merkezi, Tüketici Finansmanı, Ürün Pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Pazar Araştırmaları alanlarında da çeşitli görevler üstlendi.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?