TikTok Live Kariyer Günleri

TikTok Kariyer Günleri

TikTok Türkiye tarafından düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında kariyer hedefini belirlemek isteyenlerle canlı yayınlarda bir araya geliyoruz. Konuklarımızla birlikte özellikle gençlerin kariyer hedeflerini nasıl belirleyebilecekleri ve bu hedefe ulaşmak için yapmaları gerekenleri konuşacağız. Ayrıca yayın esnasında sizlerden gelen soruları da cevaplandırmaya çalışacağız.

27-30 Haziran tarihleri arası gerçekleşecek etkinlikte her gün bir saatlik yayınlarla sizlere ulaşacağız. Etkinliğin ilk gününde konuğumuz PractiCall Solutions İK Direktörü İclal Tunalı ile birlikte part-time iş bulma hakkında bir yayınımız olacak. Sonrasında özgeçmiş hazırlama ve Türkiye'deki iş ve çalışan analizi konularında yayınlarımız devam edecek. Sonraki günlerde ise mülakat simülasyonları, örnek özgeçmiş analizleri ve sektörel analizleri ile yayınlarımız devam edecek. Yayınlarımıza https://www.tiktok.com/@elemannet adresinden katılabilirsiniz.

Program:

27 Haziran 15:00 - Part-time Çalışma Olanakları
27 Haziran 16:00 - Özgeçmiş (CV) Nasıl Hazırlanır?
27 Haziran 17:00 - Türkiye'de İş ve Çalışan Analizi

28 Haziran 15:00 - Örnek Özgeçmiş Analizleri

29 Haziran 15:00 - İK Mülakatları

30 Haziran 15:00 - Sektörel İK AnalizleriBunu Okudunuz Mu?


Eleman.net Mayıs Ayı İstihdamını Araştırdı
Mayıs ayında da "Hizmet Sektörü" lider Türkiye'nin mavi yaka ve ara kademede lider insan kaynakları sitesi Eleman.net'in verilerine göre; Mayıs ayında 18 bini aşan iş ilanı yayınlandı. Hizmet sektörü, Mayıs ayında en çok ilan yayınlanan sektörler sıralamasında aldığı yüzde 12,5'lik pay ile şampiyon oldu. Aynı zamanda en çok başvuru yapılan sektörler sıralamasında ise yüzde 13,5'lik oranla ilk sırada yer aldı.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

eleman.net icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?