25. Saat Eğitim

Eğitim Ankara

25. Saat Eğitim İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

25. Saat Eğitim

Bay B Eğitim Kurumları 2009 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan Mr.B English Club ve 25.Saat Eğitim’in çatı markasıdır. Söz konusu markalar Ankara Çankaya ilçesi Ümitköy semtinde 9 yıldır faliyetlerini başarıyla sürdürmekteydiler.
Bay B Eğitim Kurumları eğitimde 10.yılını geride bırakacak olmasının coşkusuyla 2019 yılı itibari ile yeni kampüsünde faliyetlerini sürdürme kararı almıştır. Söz konusu kampüs 3 dönüm yeşil alan içinde 1000 m2 kapalı alana sahip,bahçesinde survivor parkuru,çocuk bahçesi,yüzme havuzu,süs havuzu,sera,çiftlik ve kaza geçirmiş dostlara ait barınak içeren Ankara’nın en şık eğitim köyüdür.Bay B Eğitim Kurumları faliyetlerini ingilizce kursu ve ilkokul-ortaokul-lise-üniversite giriş sınavlarına hazırlık- okula destek olacak şekilde iki farklı kulvarda sürdürmeye devam edecektir.
Ankara’nın en gözde ilçesinin en gözde semtinde sizlerin de eğitim köyümüzün bir parçası haline gelmiş olmanızı görmek isteriz.
Kurucu müdürler
Barış KALDIRIMCI ( İngilizce öğretmeni )
Burak KALDIRIMCI ( Fen Bilgisi Öğretmeni )

25. Saat Eğitim iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "25. Saat Eğitim" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?