25. Saat Eğitim

Eğitim Ankara
25. Saat Eğitim İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

25. Saat Eğitim

Bay B Eğitim Kurumları 2009 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olan Mr.B English Club ve 25.Saat Eğitim’in çatı markasıdır. Söz konusu markalar Ankara Çankaya ilçesi Ümitköy semtinde 9 yıldır faliyetlerini başarıyla sürdürmekteydiler.
Bay B Eğitim Kurumları eğitimde 10.yılını geride bırakacak olmasının coşkusuyla 2019 yılı itibari ile yeni kampüsünde faliyetlerini sürdürme kararı almıştır. Söz konusu kampüs 3 dönüm yeşil alan içinde 1000 m2 kapalı alana sahip,bahçesinde survivor parkuru,çocuk bahçesi,yüzme havuzu,süs havuzu,sera,çiftlik ve kaza geçirmiş dostlara ait barınak içeren Ankara’nın en şık eğitim köyüdür.Bay B Eğitim Kurumları faliyetlerini ingilizce kursu ve ilkokul-ortaokul-lise-üniversite giriş sınavlarına hazırlık- okula destek olacak şekilde iki farklı kulvarda sürdürmeye devam edecektir.
Ankara’nın en gözde ilçesinin en gözde semtinde sizlerin de eğitim köyümüzün bir parçası haline gelmiş olmanızı görmek isteriz.
Kurucu müdürler
Barış KALDIRIMCI ( İngilizce öğretmeni )
Burak KALDIRIMCI ( Fen Bilgisi Öğretmeni )

25. Saat Eğitim iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?