Octopus Business Solutions

Bilgisayar / BT / Internet İstanbul Avrupa OctopusStokSayim.com
Hakkında

Octopus Business Solutions

OCTOPUS,
Bilgi-Birikimleriyle birlikte teknolojinin gücünü kullanarak, işletmelerin günümüz şartlarında, yeni fırsatlar yaratabilmesi, verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmesi ve rakiplerine karşı üstün bir farklılık yaratabilmesini sağlayacak, çözümler sunmak üzere kurulmuştur.

Yaptığımız çalışmalarda etkin teknolojileri kullanmayı, çözüme odaklanmayı, düşük risk ve maliyet içeren ancak yüksek katma değerli projeler geliştirerek faydalı olmayı kendimize ilke edindik. Geçmiş tecrübesi çok bir o kadarda genç bir şirket olmamıza rağmen, çalışanlarımızın değerli tecrübe ve birikimleriyle, bir yıl gibi bir sürede önemli projeleri başarıyla gerçekleştirdik.

Octopus Business Solutions iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?