Özkan Elektrik Otomasyon

Elektrik ve Elektronik İstanbul Avrupa
Hakkında

Özkan Elektrik Otomasyon

Firmamız 1987 yılında kurulmuş olup 1993 yılında kurumsallaşma yolunda ilk adımları atmıştır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile eğitime gereken önemi vererek nitelikli eleman ihtiyacını alt yapıdan yetiştirmeye önem göstermiş ve sektörde hak ettiği yeri almıştır. 2005 yılından itibaren ISO 9001 kalite yönetim sistemi çerçevesinde faaliyetlerine hızla devam etmektedir. 2007 yılında PP PİNO PANO markası altında TS EN 60607 IP40 ve TSEN 62208 IP65 Standartlarına uygun modüler ve özel imalat panolar üretmeye başlamıştır.
ARGE çalışmalarına önem veren firmamız 2009 yılında ilk kez enerji altında kaset değiştirilebilen KASETLİ KOMPANZE sistemini tescilleyerek uygulamaya başlamıştır.
2010 yılında çok ekonomik, pratik ve uzak bölgelere nakli kolay ve stoklamaya uygun ölçülerde paketlenebilen MODÜLER KUTULAR ’ı tescilli olarak üretmeye başlamıştır.
İlkemiz kalite odaklı üretim anlayışı ile hızlı montaj yapma imkânı sağlayan ve kısa teslim süreli pano imalatıyla müşterileri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Özkan Elektrik Otomasyon iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?