facebook

Sonuç Ecza Deposu A. Ş.

Sonuç Ecza Deposu A. Ş. İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Sonuç Ecza Deposu A. Ş. İş Başvurusu

Sonuç Ecza Deposu A. Ş.

Sonuç Ecza Deposu, 2015 yılında kurulmuş olup, 2017 yılında Başakşehir'deki yeni binasında faaliyetlerine devam etmektedir. Kısa sürede Türkiye genelinde hastane pazarında adını duyuran ve etkinliğini güvenilir bir şekilde kanıtlayan Sonuç Ecza Deposu, devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri ve özel hastanelere kaliteli ve etik ilaç dağıtımı ve satış hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler, ihaleler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Sonuç Ecza Deposu, sektördeki güvenilirliği ve kalitesiyle öne çıkmaktadır ve sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt vermektedir.

Sonuç Ecza Deposu A. Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sonuç Ecza Deposu A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur