facebook
  1. Domino's Pizza
  2. A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik
ilan-resim

A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik

Domino's Pizza

Domino's Pizza firmasının aktif ilanlarına veya diğer A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik ilanlarına göz atabilirsiniz.

Domino's Pizza A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3001176


Kadın veya Erkek No: 3001176 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik İstanbul Anadolu A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik İstanbul A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik Hızlı Tüketim Malları Gıda Moto Kurye


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Aradığınız "A2 Ehliyetli Motorsikletli Kurye-Pendik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?