facebook
  1. Hareket Lojistik
  2. Ağır Nakliye Tır Şoförü

Ağır Nakliye Tır Şoförü

Hareket Lojistik

Hareket Lojistik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Ağır Nakliye Tır Şoförü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hareket Lojistik Ağır Nakliye Tır Şoförü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Ağır Nakliye Tır Şoförü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3097845


Erkek 25 - 45 arası No: 3097845 Tam Zamanlı

Ağır Nakliye Tır Şoförü İstanbul Anadolu Ağır Nakliye Tır Şoförü İstanbul Ağır Nakliye Tır Şoförü Nakliyat / Taşımacılık Uluslarası Taşımacılık Şoför


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Aradığınız "Ağır Nakliye Tır Şoförü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?