Pozisyon
 (1 Seçim)
Şoför
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Şoför iş ilanları

İstanbul'da Şoför Arayanlar

En yeni İstanbul Şoför iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

istanbul şoför İş İlanları

Yolculuk paylaşım hizmetlerinin artması ve teslimat şoförlerine duyulan ihtiyaçla birlikte daha fazla insan gelir elde etmenin bir yolu olarak şoförlük mesleğini icra eder. Şoförlerin bu mesleği yapabilmesi için geçerli sürücü belgesine sahip olması ve yerel trafik yasalarına aşina olması gerekir. Bazı İstanbul şoför iş ilanları açıklamalarında adayların müşteri hizmetleri konusunda da yetkin olması istenir. Çünkü makam şoförlüğünden dağıtım şoförlüğüne kadar farklı birçok sektörde hizmet verebilir ve bu nedenle insan ilişkilerinin iyi olması önemlidir.

Sürücülerin rotalarında verimli bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmak için GPS navigasyon sistemlerini ve diğer araçları kullanan daha fazla şirketle birlikte, sürücü işlerinde teknolojinin kullanımı da artmaktadır. Sürücülere olan talep yükselmeye devam ettikçe bu rolleri doldurabilecek kalifiye kişilere olan ihtiyaç da artar. Siz de şoför ihtiyacını karşılamak için ilan veren şirketleri inceleyerek uygun bulduğunuza Eleman.net ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul'da Şoför İş İmkânları Nelerdir?

İstanbul birçok alanda olduğu gibi şoförlük mesleği için de pek çok fırsat sunar. VIP şoförlükten mal teslim etmeye kadar, İstanbul'da pek çok farklı türde sürücü işi mevcuttur. Kamyon, tır, binek araç gibi çeşitli araç türlerini kullanabilen adaylar şehirler arası şoförlük yapabileceği gibi çekici şoförü de olabilir. Teknoloji ile beraber hızın da önem kazandığı günümüzde bu konuda şoförlerden beklenti yüksektir. Gerek kişi gerekse de ürünleri güvenli ve hızlı şekilde teslim edilmesi istenir. İşin türüne ve şirkete bağlı olarak sürücüler esnek saatlerden veya yan haklardan da yararlanabilir. Sağlık sigortası, yüksek ücret politikası, servis ve yemek gibi fırsatları ilan detaylarında görebileceğiniz gibi başvuru kabulünde de görüşebilirsiniz. Ne tür bir sürücülük işiyle ilgilenirseniz ilgilenin, yoldayken para kazanmak isteyenler için İstanbul şoför ilanları arasından seçim yaparak başvuru yapmanız yeterlidir. İster tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş arıyor olun, aradığınızı İstanbul'da bulabilirsiniz.

İstanbul Şoför İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İşverenler, iş ilanları ile en uygun şoförü bulmak için güvenlik kaydı, sürüş deneyimi, müşteri hizmetleri becerileri ve teknik bilgi gibi çeşitli nitelikleri göz önünde bulundurur. Güncel İstanbul şoför iş ilanları kullanılan aracın türü kamyon, minibüs veya otomobil ile gerekli olan özel sertifikalar veya nitelikleri de içerir. Ayrıca işverenler çalışma saatleri, kıyafet yönetmeliği veya özgeçmiş kontrolü gibi diğer beklentiler konusunda da bazı detayları belirtir.

Şoförlük, ayrıntılara dikkat etmeyi ve güvenlik taahhüdünü gerektiren bir beceridir. Sürücüler, başarılı olmak için kurallara uyma, tetikte olma ve eylemlerinin sorumluluğunu alma dahil olmak üzere doğru tutum ve becerilere sahip olmalıdır. Müşterilerle veya yoldaki diğer sürücülerle etkileşime giren sürücüler için iyi iletişim becerileri gereklidir. Güzergâhlarında beklenmedik engellerle veya gecikmelerle karşılaşılabilecek şoförler için problem çözme gibi nitelikler de önemlidir. Şirketler ayrıca yerel yasalar ve yönetmelikler hakkında iyi bilgiye sahip olan sürücüler ile de çalışmak isteyebilir. Bu nitelikler göz önünde bulundurulduğunda, her işveren çalışanları seçerken özenli davranır ve bu mesleğin dikkat gerektirdiğini bilir.

İstanbul'da Şoför Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul’daki firmalar, ulaşım ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak sürücüler arar. Müşterilere mal ve hizmetleri zamanında teslim etmek için sürücülere ihtiyaçları vardır. Hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmak için kimi zaman alışılmadık yollarda ve arazilerde seyredebilme becerisi olan şoförler birçok sektörde aranılan aranılan kişi olur. Buna lojistik, teslimat, e-ticaret ve perakende sektörlerindeki şirketler dahildir. Şehirler arası veya ülkeler arası mal teslim hizmeti gerçekleştiren lojistik firmaları şoför ararken kargo firmaları da aynı sebeple ilan verir. Bazı kargo firmaları sadece şehir içi araç kullanacak adayların başvurusunu kabul eder. Fabrikaların satın alma işlemlerini gerçekleştirmek, kurum yetkilisinin özel şoförü olmak bu mesleğin dallarından biridir. Akaryakıt şirketlerinin tankerleri, turizm acentelerinin VIP araçları için de şoför ihtiyacı bulunur.

İstanbul Şoför İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Gerekli becerilere sahip şoförler, herhangi bir şirkette kariyerine başlayabilir. Bu kariyere adım atmak için ise öncelikle iş başvurusu yapmak gerekir. Eleman.net’in İstanbul şoför yeni oluşturulan ilanları arasından seçiminizi yaptıysanız ve şartları kabul ediyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sadece Eleman.net’e üye olmanız ve beceri, deneyim ve belgelerinizi sunabileceğiniz CV’yi doldurmanız yeterlidir. Daha sonrasında ilgilendiğiniz ilana hızlıca başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

istanbul şoför Sık Sorulan Sorular

İstanbul’da şoförlerin çalışma koşulları nasıldır?

Sürücüler genellikle uzun saatler, öngörülemeyen programlar ve tehlikeli yollarla karşı karşıya kalır. Adil bir şekilde muamele görmelerini ve çalışmaları için uygun tazminatın verilmesini sağlamak adına çalıştıkları koşulları anlaması, buna göre başvuru yapması gerekir. Bazı şoförler sadece mesai saatleri içerisinde şehir içinde hizmet verirken bazıları da şehirler arasında yolculuk yapar. Bu yüzden de özellikle uzun yol şoförlerinin ücretleri diğerlerine göre farklı olabilir.

İstanbul şoför ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

İstanbul’da şoför olarak çalışmak istiyorsanız Eleman.net’i inceleyebilirsiniz. İş bölümüne şoför, şehre İstanbul yazarak tüm ilanları listeleyebilirsiniz. Özel şoför, ağır vasıta şoförü, ambulans şoförü gibi belirli bir beceriniz varsa bu meslekleri de seçerek doğrudan istediğiniz ilanlara ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da şoför olmak için gerekli belgeler nelerdir?

Şoför olmak için ehliyetinizin olması şarttır. Ancak ehliyet türü firmaya göre değişiklik gösterir. İstanbul şoför iş ilanları bay olarak ilan veren bazı firmalar sadece B sınıfı isteyebilirken bazıları CE, D, E, G, F gibi farklı sınıflarda ehliyeti zorunlu tutar. Bu yapılacak işin tanımına göre farklılaşır. Ayrıca işverenler SRC, SRC2, SRC3, SRC4, psikoteknik ve dijital ehliyet belgeleri gibi yetkinlik belgelerini de isteyebilir.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Şoför iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mayıs 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Şoför" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur