facebook
  1. Yıldız Taşımacılık Ticaret
  2. Ağır Vasıta Şöförleri

Yıldız Taşımacılık Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Ağır Vasıta Şöförleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yıldız Taşımacılık Ticaret Ağır Vasıta Şöförleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Ağır Vasıta Şöförleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3268024


Erkek 25 - 60 arası No: 3268024 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

7,000 TL

Ağır Vasıta Şöförleri İstanbul Avrupa Ağır Vasıta Şöförleri İstanbul Ağır Vasıta Şöförleri Nakliyat / Taşımacılık Dağıtım Şoför Lojistik Dağıtım Şoför


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Şoför Ne İş Yapar?

Şoför, bir kuruluşun veya bir kişinin çalışma prensipleri doğrultusunda, uygun araç ve ekipman kullanarak, mesleğe uygun bir şekilde kendisine verilen görev ve işlemleri yerine getirir. Diğer bir tanımla Şoför; karayolunda bir aracı sevk ve idare eden kişiye denir.

Gereken şartları yerine getiren, görevleri layıkıyla yapan, hevesli, dikkatli bir kişi için Şoförlük Mesleği farklı ve renkli bir dünyadır.

Aranan Şoför ilanlarına bakacak olursak, bunlar Makam Şoförü, Kargo ve Sevkiyat Şoförü, Öğrenci Servis Şoförü, Ağır Vasıta Şoförü, Tır Şoförü, Vale, Ambulans Şoförü, Tanker Sürücüsü, Kurye gibi farklı alanlarda iş imkanları bulmak mümkün.

Şoför arayan firmaların istedikleri belgelerde ise genelde SRC belgesi ve Psikoteknik rapor şartları aranabiliyor. Pozisyonlara göre farklı özellikler de aranabilmektedir.

Yıldız Taşımacılık Ticaret

Yıldız Taşımacılık Ticaret

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ağır Vasıta Şöförleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?