1. Suzanna Denizcilik
  2. Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı

Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı

Suzanna Denizcilik

Suzanna Denizcilik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Suzanna Denizcilik Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2846693


Kadın veya Erkek 17 - 55 arası No: 2846693 Kişi Sayısı: 56 Tam Zamanlı

14,500 TL

Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı Türkiye Geneli Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı İstanbul Anadolu Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı İstanbul Avrupa Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı Kocaeli Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı İstanbul Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı Denizcilik Gemi Aşçı Denizcilik Gemi Aşçı Yardımcısı Restorancılık Gemi Aşçı Yardımcısı Restorancılık Restoran Fırıncı Diğer Restoran Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Suzanna Denizcilik

Aradığınız "Aşçı / Aşçı Yardımcısı Gemi Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?