facebook
  1. Saray Muhallebicisi
  2. Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy
ilan-resim

Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy

Saray Muhallebicisi

Saray Muhallebicisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saray Muhallebicisi Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3091875


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3091875 Tam Zamanlı

Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy İstanbul Anadolu Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy İstanbul Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy Restorancılık Yiyecek / İçecek Aşçı Restorancılık Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı Turizm Yiyecek / İçecek Aşçı Turizm Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Saray Muhallebicisi

Aradığınız "Aşçı & Aşçı Yardımcısı - Vaniköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?