1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Aşçı - Kocaeli/Dilovası

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı - Kocaeli / Dilovası ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aşçı - Kocaeli / Dilovası ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı - Kocaeli / Dilovası ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2783768


Kadın veya Erkek No: 2783768 Tam Zamanlı

Aşçı - Kocaeli / Dilovası İstanbul Anadolu Aşçı - Kocaeli / Dilovası Kocaeli Aşçı - Kocaeli / Dilovası İstanbul Aşçı - Kocaeli / Dilovası Hizmet Gıda Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı - Kocaeli / Dilovası" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?