facebook
  1. Petkom Yazılım
  2. Aşçı Mutfak Personeli

Petkom Yazılım firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Mutfak Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Petkom Yazılım Aşçı Mutfak Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Mutfak Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3068385


Kadın 25 - 38 arası No: 3068385 Tam Zamanlı

3,300 TL

Aşçı Mutfak Personeli İstanbul Avrupa Aşçı Mutfak Personeli İstanbul Aşçı Mutfak Personeli Bilgisayar / BT / Internet Mutfak Aşçı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Petkom Yazılım

Aradığınız "Aşçı Mutfak Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?