facebook
  1. ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET
  2. Aşçı Yardımcısı - Başakşehir
ilan-resim

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı - Başakşehir ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Hazır Yemek Üretim Ve Hizmet Aşçı Yardımcısı - Başakşehir ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı - Başakşehir ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3076782


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3076782 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı - Başakşehir İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı - Başakşehir İstanbul Aşçı Yardımcısı - Başakşehir Hizmet Gıda Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Başakşehir" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?