facebook
  1. ARF GROUP
  2. Aşçı Yardımcısı / Bayan
ilan-resim

Aşçı Yardımcısı / Bayan

ARF GROUP

Arf Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı / Bayan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Arf Group Aşçı Yardımcısı / Bayan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı / Bayan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2770736


Kadın 30 - 40 arası No: 2770736 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı / Bayan İstanbul Anadolu Aşçı Yardımcısı / Bayan İstanbul Aşçı Yardımcısı / Bayan Mutfak Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı / Bayan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?