facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3138852


Kadın veya Erkek No: 3138852 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü İstanbul Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü Yemek / Catering Garson


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı- Beylikdüzü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?