facebook
  1. TATBAK GIDA
  2. Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere

Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere

TATBAK GIDA

Tatbak Gıda firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tatbak Gıda Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3106629


Erkek 20 - 30 arası No: 3106629 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere İstanbul Anadolu Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere İstanbul Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere Gıda Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı Erkek-Yetiştirilmek Üzere" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?