1. TAVUK DÜNYASI
  2. Aşcı Yardımcısı/ Kartal Sahil

Aşcı Yardımcısı/ Kartal Sahil

TAVUK DÜNYASI

Tavuk Dünyası firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2761922


Kadın veya Erkek No: 2761922 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil İstanbul Anadolu Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil İstanbul Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil Restorancılık Restoran Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Aradığınız "Aşcı Yardımcısı / Kartal Sahil" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?