facebook
  1. Saray Muhallebicisi
  2. Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul
ilan-resim

Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul

Saray Muhallebicisi

Saray Muhallebicisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saray Muhallebicisi Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3134967


Kadın veya Erkek 20 - 45 arası No: 3134967 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul İstanbul Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul Restorancılık Yiyecek / İçecek Aşçı Restorancılık Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı Turizm Yiyecek / İçecek Aşçı Turizm Yiyecek / İçecek Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Saray Muhallebicisi

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı - Mall Of İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?