facebook
  1. Retaj Royale Istanbul Hotel
  2. Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi

Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi

Retaj Royale Istanbul Hotel

Retaj Royale Istanbul Hotel firmasının aktif ilanlarına veya diğer Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Retaj Royale Istanbul Hotel Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3201038


Kadın veya Erkek No: 3201038 Tam Zamanlı

Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi İstanbul Avrupa Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi İstanbul Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi Otelcilik Mutfak Aşçı Yardımcısı


Aşçı Ne İş Yapar?

Çeşitli gıda malzemelerini farklı yöntemler kullanarak yemeye hazır hale getiren meslek grubuna aşçı denir. Ağırlıklı olarak gıda sektöründe çalışırlar ancak farklı sektörlerde yeme içme hizmeti verebilirler.

Aşçılar, malzemelerin temin edilmesinden, kalite kontrolüne, ürünlerin pişirilmesinden servis edilmesine kadar tüm süreçlerden sorumlu olan kişidir. Kariyer planlarında, aşçı yardımcılığından başlayıp baş açı veya şef olabilirler. Üniversitelerin gastronomi bölümünden mezun olup uzmanlaşabilecekleri gibi alaylı bir şekilde tecrübeye bağlı da kendilerini geliştirebilirler.

Retaj Royale Istanbul Hotel

Aradığınız "Aşçı Yardımcısı / Mutfak Komisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?