facebook

BAYRAMPAŞA TEXTİL FABRİKASI -SİLAHLI GÜVENLİK PERSONELİ

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ

Protek Vıp Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Ltd Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Bayrampaşa Textil Fabrikası -Silahlı Güvenlik Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Protek Vıp Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Ltd Şti Bayrampaşa Textil Fabrikası -Silahlı Güvenlik Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Bayrampaşa Textil Fabrikası -Silahlı Güvenlik Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3425314


Erkek 22 - 45 arası No: 3425314 Tam Zamanlı

Güvenlik Görevlisi Nedir, Ne İş Yapar?

Güvenlik görevlisi, görev aldığı işletmenin ya da tesisin belirli prosedürler ve kurallar çerçevesinde güvenliğini sağlayan kişidir. Güvenlik görevlisi, bir işletmedeki, konuttaki ya da tesisteki insanların güvenliğinden sorumludur.Güvenlik Görevlisinin Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?Banka şubesinde, toplu konutta, fabrikada ya da alışveriş merkezinde güvenlik görevlileri bulunur. Çalışılan alana göre güvenlik görevlilerinin görev ve sorumlulukları farklıdır. Örneğin bir işletmede güvenlik gör...

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD ŞTİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bayrampaşa Textil Fabrikası -Silahlı Güvenlik Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?