facebook
  1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. BURSA SAHA/SATIŞ DESTEK ELEMANI

BURSA SAHA/SATIŞ DESTEK ELEMANI

İNKA İnsan Kaynakları

Bursa - Nilüfer, Yıldırım 13-05-2021
İNKA İnsan Kaynakları Firması Yeni Nesil Bütünleşik İK Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olanBordro Hizmetleri, Teşvik Danışmanlığı, Seçme ve Yerleştirme, İK Süreç Danışmanlığı hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir.

İnka insan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır.Danışmanlığını yürüttüğümüz Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına BURSA' da (Yıldırım bölge ve Özlüce-Beşevler bölgesi)görevlendirilecek Saha/Satış Destek Elemanları(SDE) arıyoruz.

İŞ TANIMI VE ARANAN NİTELİKLER

• Tarafımızca belirlenen satış noktalarında(Süper Market, Market, Benzin İstasyonu, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak,
• Ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak,
• Çalışacak kişilerin lokasyonları belirli gün ve haftalarda değişkenlik gösterecektir,
• SDE’lerin sabit bir çalışma noktası olmayacaktır,Tek bir yerde çalışma olmayacaktır, belirlenen rut olanları sizlerin takvimlerine otomatik olarak program üzerinden iletilecektir,
• Kişisel görünümüne özen gösteren,
• İletişim yönü kuvvetli,
• En az lise mezunu,
• Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak,
• Görev yerini terk etmemek,Tekel bayi, büfe, market vb yerlerde daha önceden çalışmış,
• Hızlı Tüketim Mamülleri sektöründe en az 1 sene satış / pazarlama tecrübesi kazanmış,Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.
• Ürün raporlaması ve bilgilendirmesi yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.

BURSA' da Yıldırım bölgesinde ve Özlüce - Beşevler bölgesinde ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.Personel sözleşmeleri 17 Mayıs-17 Kasım tarihleri arasında olacaktır. Projenin devam etmesi halinde sözleşmeler uzatılacaktır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2980869


Kadın 18 - 30 arası No: 2980869 Kişi Sayısı: 24 Dönemsel

Bursa Saha / Satış Destek Elemanı Bursa Bursa Saha / Satış Destek Elemanı Hızlı Tüketim Malları Tanıtım / Promosyon Kasiyer Hizmet Market Eleman Mağazacılık / Perakendecilik Reyon İşçi Reklamcılık Saha Rut Elemanı Fuar Satış Satış Destek Personeli


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Bursa Saha / Satış Destek Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?