facebook

Çağrı Merkezi (Demobank) Müşteri Temsilcisi

Dreamwater Teknoloji İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Dreamwater Teknoloji İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi (Demobank) Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dreamwater Teknoloji İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Çağrı Merkezi (Demobank) Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi (Demobank) Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3415897


Kadın veya Erkek 20 ve üstü No: 3415897 Kişi Sayısı: 2 Yan Haklar: Yemek Kartı, Prim Deneyim: 1-2 Yıl Tam Zamanlı

Call Center Personeli Nedir, Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz ...

Dreamwater Teknoloji İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Dreamwater Teknoloji İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi (Demobank) Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?