Pozisyon
 (1 Seçim)
Çağrı Merkezi Elemanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanları

İstanbul'da Çağrı Merkezi Elemanı Arayanlar

En yeni İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları

Büyük bir metropol olan İstanbul’da çok sayıda ve çeşitli sektörlerden kurum, işyeri ve şirket mevcuttur. Bundan dolayı iş imkanları diğer şehirlere göre çok daha geniştir. En çok iş ilanı yayınlanan mesleklerden biri de çağrı merkezi elemanıdır. Çağrı merkezi elemanı, çalıştığı kurumun müşteriler üzerindeki imajı açısından önemli bir meslek dalıdır. Müşteriye kurum hakkında gerekli bilgileri aktarır. Aynı zamanda müşterilerden gelen talepleri ve şikâyetleri en iyi şekilde yanıtlar. Dolayısıyla müşterinin sorununu belirleyerek hemen bir çözüm üretmesi gereklidir. Eğer çözüm üretemeyeceği bir konu ise müşteriyi ilgili departmana yönlendirmek ile görevlidir. Aynı zamanda yöneticilerinin taleplerine uygun olacak şekilde haftalık ya da aylık rapor hazırlayarak sunum yapar. İstanbul’da hizmet sektörü alanında çalışan ve marka ismine önem veren her kurum birçok çağrı merkezi elemanları ile çalışır. Dolayısıyla İstanbul çağrı merkezi elemanı iş ilanları sürekli artmakta ve güncellenmektedir. Sizin için en uygun ilanı seçerek kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul’da Çağrı Merkezi Elemanı İş İmkânları Nelerdir?

Çağrı merkezi elemanı iş imkânlarının geniş olduğu bir alandır. Hizmet sektöründe yer alan ya da farklı alanlarda uzmanlaşan ve satış yapan marka; müşterilerin telefonlarını cevaplaması ve sorunlar ile ilgilenmesi adına çağrı merkezi elemanları ile çalışır. Özellikle hastaneler, bankalar, okullar, çevrimiçi satış yapan mağazalar ve telekom operatörleri sıklıkla çağrı merkezi elemanı istihdam ederler. Çağrı merkezi elemanı olarak özel kurumlarda çalışabildiği gibi devlete bağlı kurumlarda da iş bulmak mümkündür. Bakanlıklar, belediyeler, devlet hastaneleri ya da üniversiteler de talepler ile ilgilenmeleri için çağrı merkezi elemanı alanında iş ilanı yayınlarlar. Çağrı merkezi elemanları tam zamanlı olarak çalışabildiği gibi, uzaktan ve yarı zamanlı olarak da çalışma imkânına sahiplerdir. Her gün yenilenen İstanbul çağrı merkezi elemanı iş ilanları bay ve bayan seçenekleri arasında sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı ilanları yayınlanırken her işveren, farklı özellikleri ön plana çıkarsa da aranan temel özellikler mevcuttur. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Müşteriler ya da kullanıcılar ile etkili ve iyi bir ilişki kurabilmesi,
 • Müşterilerin taleplerini anlamak ve en doğru şekilde yardımcı olabilmek için iyi bir dinleyici olması,
 • Sorunlara hemen çözüm bulabilmek için analitik ve pratik düşünebilmesi,
 • Teknik sorunların müşteriye ya da kuruma en iyi şekilde iletilmesi için ifade becerisinin gelişmiş olması,
 • Müşterilerin taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirmek ve diğer müşterileri bekletmemek adına hızlı bir şekilde çalışabilmesi,
 • Gerekli olan bilgisayar programlarını aktif bir şekilde kullanabilmesi,
 • Diksiyonunun düzgün olması,
 • Kurumun amaçlarını gerçekleştirebilmek adına sonuç odaklı olması,
 • Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutması,
 • Motivasyonunun yüksek olması,
 • İkna kabiliyetinin gelişmiş olması.

Bu özelliklere sahip olan kişiler, kolayca İstanbul çağrı merkezi iş başvurularında bulunabilirler.

İstanbul’da Çağrı Merkezi Elemanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Güncel İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanları incelendiğinde en çok karşınıza çıkan sektörlerden biri telekom operatörleridir. Bunun yanı sıra oteller de müşteri talepleri ile ilgilenmesi ve rezervasyonları gerçekleştirmesi için sıklıkla çağrı merkezi elemanları ile çalışır. Hastaneler ve bankalar da kayıtlı müşterilere tanıtım yapması ve sorunların çözülmesi adına çağrı merkezi elemanı alanında en sık iş ilanı yayınlayan firmalardandır. Aynı zamanda danışmak hizmeti veren firmalar, çevrimiçi satış yapan mağazalar, okullar ve satış mağazaları İstanbul’da çağrı merkezi elemanı ararlar. Bunun yanı sıra lojistik sektörü gibi yurtdışına satış yapan ya da hizmet veren sektörler de farklı dillere hâkim olan çağrı merkezi elemanları ile çalışır.

İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul çağrı merkezi elemanı yeni ilanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için en uygun yollardan biri Eleman.net platformudur. Hızlı ve güvenli altyapısı aynı zamanda 350.000’i aşkın firma üyesi sayesinde sizler için en uygun ilana kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. İşveren ve iş arayan kişileri buluşturan platform üzerinden İstanbul filtresini kullanarak size en yakın olan ilana ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çalışmak istediğiniz sektöre dair filtrelemeler yapmak da mümkündür. Platform üzerinden hesap açarak, tecrübelerinizin ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı özgeçmişinizi yükledikten sonra istediğiniz ilanlara “başvur” butonu ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz iş ilanı için alarm oluşturarak ilana ilk başvuran kişilerden biri de olabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı Sık Sorulan Sorular

Çağrı merkezi elemanı iş imkânları nedir?

Çağrı merkezi elemanı tam ve yarı zamanlı olarak çalışabilir. Aynı zamanda evden ya da ofisten çalışma imkânları da mevcuttur. Bankalar, oteller, telefon operatörleri ve hastaneler başta olmak üzere birçok hizmet sektörü çağrı merkezi elemanı ile çalışır. Aynı zamanda satış yapan mağazalar da çağrı merkezi elemanı için iş ilanı yayınlar.

Çağrı merkezi elemanı olmak için hangi özelliklere sahip olmak gereklidir?

Çağrı merkezi elemanı olarak çalışacak kişilerin; ikna kabiliyetinin yüksek, yazılı ve sözlü iletişiminin kuvvetli olması gereklidir. Aynı zamanda sorunlara karşı analitik ve pratik düşünerek çözüm odaklı yaklaşması da önemlidir. Son olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yüksek motivasyon ile çalışmalıdır.

Çağrı merkezi elemanının işi nedir?

Çağrı merkezi elemanı öncelikli olarak müşteri ihtiyaçlarına telefon ya da diğer online platformlar üzerinden çözüm üretmek ile görevli kişidir. Aynı zamanda kampanyalar hakkında müşteriyi bilgilendirerek gerekli satışların yapılmasını sağlar. Bunun yanı sıra sürekli karşılaşılan müşteri sorunlarına karşı üstlerini bilgilendirmek adına rapor hazırlar.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mayıs 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur