facebook
  1. Gardaşsan Yapı
  2. Çağrı Merkezi Elemanı

Gardaşsan Yapı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gardaşsan Yapı Çağrı Merkezi Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3321673


Kadın veya Erkek 25 - 55 arası No: 3321673 Uzaktan Çalışma

Çağrı Merkezi Elemanı İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Elemanı Ankara Çağrı Merkezi Elemanı İzmir Çağrı Merkezi Elemanı Samsun Çağrı Merkezi Elemanı Trabzon Çağrı Merkezi Elemanı İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı Hırdavat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Elemanı


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Gardaşsan Yapı

Aradığınız "Çağrı Merkezi Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?