facebook
  1. Saghar Clinic
  2. Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca)

Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca)

Saghar Clinic

Saghar Clinic firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saghar Clinic Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3239416


Kadın 25 - 45 arası No: 3239416 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) İstanbul Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) Güzellik Merkezi Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi Elemanı


Benzer Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) İş İlanları

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Aradığınız "Çağrı Merkezi Elemanı (İngilizce - Arapça - Fransızca) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?