1. Happy İnsan Kaynakları
  2. Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı

Happy İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Happy İnsan Kaynakları Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2737022


Kadın veya Erkek No: 2737022 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı Ankara Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı Antalya Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı İzmir Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı İstanbul Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı Hizmet Müşteri Hizmetleri


Happy İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 14.02.2015 tarih ve 728 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Happy İnsan Kaynakları

Aradığınız "Çağrı Merkezi Kalite Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?