1. Gİ GROUP
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi/ Almanca Bilen
ilan-resim

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi/ Almanca Bilen

Gİ GROUP

Gi Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gi Group Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2678261


Kadın veya Erkek 18 - 55 arası No: 2678261 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen İstanbul Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi


Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi / Almanca Bilen" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?