facebook
  1. Turkcell Global Bilgi
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli
ilan-resim

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli

Engelli İş İlanı

Turkcell Global Bilgi

Turkcell Global Bilgi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Turkcell Global Bilgi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2784839


Engelli

Kadın veya Erkek 19 - 39 arası No: 2784839 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli Çorum Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli Hizmet Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Turkcell Global Bilgi

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Çorum / Engelli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?