facebook
  1. SZD GRUP
  2. ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

SZD GRUP

Adana - Seyhan 05-08-2022
Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.Turkcell Superonline Abone Merkezinde, outbound satış ekiplerinin hedeflerine ve şirketin belirlediği hizmet düzeylerine ulaştıracak şekilde organize etmek ve yönetmek,Günlük operasyonu yönetmek, orta vadeli iş ve kaynak planlamasını hazırlamak,Diğer birimlerle koordineli görev almak,Verilen hedeflere ulaşılması için gerekli çalışmaları, ölçüm, değerlendirme ve raporlamaları yapmak,Ekibe yeni ürün, hizmet, kampanyalar, yasal yükümlülükler konusunda bilgi ve eğitim vermek, bilgilerinin güncel olmasını sağlamak. Müşterilerimize en iyi hizmet verilmesini sağlayabilecek ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız mevcuttur.Aranan Nitelikler

En az MYO mezunu
Çağrı merkezi departmanında deneyimli,
Ekip yönetimi, gelişimi konusunda deneyimli,
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
İletişim becerileri ve İnsan ilişkileri kuvvetli,
Ekibin motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilecek,
Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
Dinamik,Sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen,
Raporlama yapabilen ve analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Satış becerileri gelişmiş, ikna yeteneği kuvvetli,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış ya da muaf,

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3256018


Kadın veya Erkek 20 - 33 arası No: 3256018 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Adana Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Telesatış İnternet (Web) Habercisi


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?