facebook
  1. Alfa Medya Produksiyon
  2. Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı

Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı

Alfa Medya Produksiyon

Alfa Medya Produksiyon firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Alfa Medya Produksiyon Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3130503


Kadın veya Erkek 18 - 30 arası No: 3130503 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı İstanbul Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı Çağrı Merkezi Medya Planlama Çağrı Merkezi Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Alfa Medya Produksiyon

Aradığınız "Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?