facebook
  1. Nur Medya
  2. Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü

Nur Medya

Nur Medya firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Nur Medya Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3324937


Kadın veya Erkek 17 - 55 arası No: 3324937 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

5,500 TL

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü İstanbul Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü Çağrı Merkezi Aktif Satış Çağrı Merkezi Elemanı


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Aradığınız "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Beylikdüzü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?