facebook

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Kadın)

Ezsa Bilişim Reklam Ajansı

Ezsa Bilişim Reklam Ajansı firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Kadın) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ezsa Bilişim Reklam Ajansı Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Kadın) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Kadın) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3426220


Kadın 20 - 35 arası No: 3426220 Kişi Sayısı: 8 Yan Haklar: Servis, Yemek Kartı Deneyim: Deneyimsiz / Yeni Mezun Tam Zamanlı

8,500 TL

Satış Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca "müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi" olarak açıklayabiliriz. Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ...

Ezsa Bilişim Reklam Ajansı

Aradığınız "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Kadın) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?