facebook
  1. Altun İlaçlama
  2. Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli

Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli

Altun İlaçlama

Altun İlaçlama firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Altun İlaçlama Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2913675


Kadın 20 - 45 arası No: 2913675 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

3,000 TL

Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli İstanbul Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli Çağrı Merkezi İlaçlama Müşteri Temsilcisi


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Altun İlaçlama

Aradığınız "Çağrı Merkezi Ve Satış Pazarlama Personeli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?