facebook
  1. Global İklimlendirme
  2. Call Center Agent Bayan Personel

Call Center Agent Bayan Personel

Global İklimlendirme

Global İklimlendirme firmasının aktif ilanlarına veya diğer Call Center Agent Bayan Personel ilanlarına göz atabilirsiniz.

Global İklimlendirme Call Center Agent Bayan Personel ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Call Center Agent Bayan Personel ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2909289


Kadın 20 - 40 arası No: 2909289 Tam Zamanlı

Call Center Agent Bayan Personel İstanbul Avrupa Call Center Agent Bayan Personel İstanbul Call Center Agent Bayan Personel İlaç Isıtma Çağrı Merkezi Elemanı


Benzer Call Center Agent Bayan Personel İş İlanları

Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Global İklimlendirme

Aradığınız "Call Center Agent Bayan Personel" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?