facebook

CNC TORNA/FREZE OPERATÖRÜ

Gİ GROUP

Bursa - Nilüfer 21-03-2023
Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlar da, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz talaşlı imalat, komple özel makineler tasarlanması ve üretimi, pet şişirme kalıpları tasarımı ve üretimi, hassas 3 boyutlu ölçüm işlemleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Bursa/ Nilüfer bölgesinde bulunan firmamız için "CNC TORNA/FREZE OPERATÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.
En az lise mezunu,
Daha önce Cnc Freze/Torna alanında deneyimi olan,
Teknik resim okuyabilen,
Takım ve parça sıfırlama yapabilen,
Ölçüm aletlerini kullanabilen,
Mesai problemi olmayan,
Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek
Dikkatli ve disiplinli bir şekilde çalışabilecek adayların başvuru yapmalarını veya 0533 050 42 51 nolu numaradan bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.


Çalışma Saatleri: İki vardiya sisteminde olup saatler 08:00-16:00 ve 16:00-00:00 şeklindedir.
GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. Türkiye İş Kurumu'nun 29.12.2020 tarihli 7511096 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3426577


Kadın veya Erkek 23 - 50 arası No: 3426577 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

CNC Operatörü Nedir, Ne İş Yapar?

CNC operatörü, CNC makinelerini kullanarak metal, plastik gibi parçaları üreten, işleyen teknisyendir. CNC tezgah operatörü olarak da adlandırılan bu kişiler, özellikle kalıpçılık, otomotiv, mobilya, makine gibi sektörler için kritik ödeme sahiptir. Farklı işler yapan CNC makineleri olduğu için her makinenin uzmanı olan CNC operatörü farklıdır. Operatörler CNC Dik işlem operatörü, CNC torna operatörü, CNC freze operatörü gibi meslek isimleriyle adlandırılır. CNC tezgah operatörleri, genellikle i...

Benzer Cnc Torna / Freze Operatörü İş İlanları

Gİ GROUP

Aradığınız "Cnc Torna / Freze Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?