facebook
  1. Can Meşrubat Gıda Oto İnş. Ve Tur. San Tic. Ltd. Şti.
  2. Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz)

Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz)

Can Meşrubat Gıda Oto İnş. Ve Tur. San Tic. Ltd. Şti.

Can Meşrubat Gıda Oto İnş. Ve Tur. San Tic. Ltd. Şti. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Can Meşrubat Gıda Oto İnş. Ve Tur. San Tic. Ltd. Şti. Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3007413


Erkek 18 - 45 arası No: 3007413 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) İstanbul Avrupa Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) İstanbul Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) Hızlı Tüketim Malları Lojistik İşçi


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Can Meşrubat Gıda Oto İnş. Ve Tur. San Tic. Ltd. Şti.

Can Meşrubat Gıda Oto İnş. Ve Tur. San Tic. Ltd. Şti.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Dağıtım Şoförü (Ccı Bayilik Bölgesi İçin Dağıtıcı Şoför Arıyoruz) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?