facebook
  1. Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi)

Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi)

Diğer Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2927793


Kadın veya Erkek 18 - 50 arası No: 2927793 Kişi Sayısı: 150 Tam Zamanlı

3,700 TL

Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) İstanbul Avrupa Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) İstanbul Anadolu Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) İstanbul Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) Danışmanlık Danışma Danışma Memurluğu Halkla İlişkiler Sekreterlik Danışman Güvenlik Güvenlik Elemanı


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığın işi hemen bul!

Aradığınız "Danışma - Gözetim Görevlisi (Bekçi) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?