1. Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri
  2. Danışma / Gözetim Personelleri

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma / Gözetim Personelleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri Danışma / Gözetim Personelleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma / Gözetim Personelleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2855933


Kadın veya Erkek 19 - 45 arası No: 2855933 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

2,750 TL

Danışma / Gözetim Personelleri İstanbul Avrupa Danışma / Gözetim Personelleri İstanbul Anadolu Danışma / Gözetim Personelleri İstanbul Danışma / Gözetim Personelleri Danışmanlık Danışma Danışman Danışmanlık Danışma Bekçi Temizlik Danışma Eleman Güvenlik Vasıfsız Eleman


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri

Hera Yönetim Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Danışma / Gözetim Personelleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?