facebook
  1. Bolgan Güvenlik Hizmetleri
  2. Danışma Güvenlik Görevlisi

Danışma Güvenlik Görevlisi

Bolgan Güvenlik Hizmetleri

Bolgan Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Güvenlik Görevlisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bolgan Güvenlik Hizmetleri Danışma Güvenlik Görevlisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Güvenlik Görevlisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2917740


Erkek 20 - 40 arası No: 2917740 Tam Zamanlı

2,800 TL

Danışma Güvenlik Görevlisi İstanbul Anadolu Danışma Güvenlik Görevlisi İstanbul Danışma Güvenlik Görevlisi Güvenlik Güvenlik Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Bolgan Güvenlik Hizmetleri

Aradığınız "Danışma Güvenlik Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?