facebook
  1. EUBSA TURKEY
  2. DANIŞMA / GÜVENLİK PERSONELİ - Kartal - Fabrika

DANIŞMA / GÜVENLİK PERSONELİ - Kartal - Fabrika

EUBSA TURKEY

Eubsa Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eubsa Turkey Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3109716


Erkek 21 - 40 arası No: 3109716 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika İstanbul Anadolu Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika İstanbul Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika Güvenlik Personel


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığınız "Danışma / Güvenlik Personeli - Kartal - Fabrika" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?