1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu

Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2617367


Kadın veya Erkek No: 2617367 Tam Zamanlı

Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu İstanbul Avrupa Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu İstanbul Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu Danışma Resepsiyonist


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Danışma Personeli - Ataköy Spor Salonu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?