facebook
  1. Borkan Tekstil
  2. Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan

Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan

Borkan Tekstil

Borkan Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan ilanlarına göz atabilirsiniz.

Borkan Tekstil Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2980803


Erkek 30 - 45 arası No: 2980803 Tam Zamanlı

Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan İstanbul Avrupa Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan İstanbul Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan Tekstil Güvenlik Elemanı


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığınız "Danışma Personeli / Bekçi Ehliyeti Olan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?