facebook
  1. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.
  2. Danışma Personeli - İngilizce bilen / Zincirlikuyu Genel Müd

Danışma Personeli - İngilizce bilen / Zincirlikuyu Genel Müd

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2795453


Kadın 22 - 35 arası No: 2795453 Tam Zamanlı

3,276 TL

Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd İstanbul Avrupa Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd İstanbul Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd Savunma / Güvenlik Resepsiyon / Santral Resepsiyonist Savunma / Güvenlik Danışma Danışma Memurluğu Güvenlik Resepsiyon / Santral Danışma Memurluğu Güvenlik Danışma Resepsiyonist


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Danışma Personeli - İngilizce Bilen / Zincirlikuyu Genel Müd" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?