1. Rüzgar Güvenlik
  2. Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi

Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi

Rüzgar Güvenlik

Rüzgar Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Rüzgar Güvenlik Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2708360


Kadın veya Erkek 19 - 48 arası No: 2708360 Kişi Sayısı: 9 Tam Zamanlı

2,600 TL

Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi İstanbul Avrupa Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi İstanbul Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi Güvenlik Danışma Güvenlik Elemanı


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Rüzgar Güvenlik

Aradığınız "Danışma Personeli-Sarıyer / Kağıthane Bölgesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?